Strugarska 1a, lok 2 i 3
011-25-200-87
Menu
Close

VAŽNO!

VAŽNO!

U poslednje vreme imamo povećano interesovanje kandidata koji bi da pređu kod nas iz neke druge škole. Razlog navode neprofesionalnost, dugo čekanje za polaganje ispita itd. Prinuđeni smo da te kandidate odgovaramo od njihove namere jer bismo onda išli na štetu našim polaznicima.

Šta je razlog dugog čekanja na ispite? Postoji više razloga. Glavni je nedostatak ispitivača iz MUP-a i na to škole ne mogu uticati. Ono na šta škole mogu da utiču je kvalitetan rad, kako na teorijskoj nastavi, tako i na praktičnoj obuci, gde kao rezultat dobijamo visoku prolaznost na ispitima. Gde je prolaznost veća brže se dolazi do termina za polaganje i obratno. 

Savet budućim kandidatima koji se još uvek nisu odlučili gde će se osposobljavati, da se pre upisa u neku auto školu raspitaju o prolaznosti na teorijskom i praktičnom ispitu ili jednostavno zatraže od te škole na uvid izveštaje sa polaganja koji su javni, a samim tim će imati i uvid u kvalitet obuke u auto školi.  

 

Ostavite komentar